تبلیغات اینترنتی پارس یونیت | تبلیغات کلیکی,تبلیغات رایگان,تبلیغات فیسبوک,تبلیغات شبکه اجتماعی

تبلیغات هوشمند و هدفمند پارس یونیت

تبلیغات پرطرفدار کلیکی (PPC)

نمایش در محیطی خلوت و پر بازدید

پنل مدیریتی ساده و قدرتمند

قیمت های بسیار مناسب (هر کلیک 35 تومان یا هر نمایش 0.05 تومان)

تبلیغات هوشمند پارس یونیت

تبلیغات هوشمند پارس یونیت یک سرویس پولی و آنلاین اینترنتی است که به مالکان وب سایت یا وبلاگ در افزایش بازدیدشان کمک می کند. تبلیغات هوشمند پارس یونیت به دو نوع کلی تبلیغات کلیکی و تبلیغات نمایشی دسته بندی می شود که شما می توانید به صورت آنلاین کلیه فرآیند تبلیغاتی خود را مدیریت نمایید.

تبلیغات آنلاین
تبلیغات شما می‌تواند 50 هزار بازدید در روز داشته باشد


1- انتخاب و سفارش تعرفه

تعرفه مورد نظر خود را انتخاب کنید و به صورت آنلاین آن را خریداری نمایید.

2- تنظیمات

در پنل مدیریتی به سادگی تبلیغات خود را کنترل کنید.

3- نظارت

روند پیشرفت و عملکرد تبلیغات خود را مشاهده و مدیریت کنید.
تبلیغات آنلاین

تبلیغات کلیکی و نمایشی پارس یونیتتبلیغات اینترنتی کلیکی

تبلیغات کلیکی به مالکان وب سایت‌ها و وبلاگ‌ها کمک می‌کند با کلیک بازدیدکنندگان بر روی تبلیغاتشان، بازدید صفحات خود را بالا ببرند. این نوع تبلیغات به ازای هر کلیک هر بازدید کننده در هر روز از موجودی مالک تبلیغ کسر می‌کند.

تبلیغات اینترنتی نمایشی

تبلیغات نمایشی به مالکان وب سایت‌ها و وبلاگ‌ها کمک می‌کند با نمایش تبلیغاتشان در وب سایت و وبلاگ‌های پربازدید پارس یونیت بازدید صفحات خود را بالا ببرند. این نوع تبلیغات به اشکال متنوع و جذاب به نمایش در می‌آید.

تبلیغات آنلاین موثر

هدفمندی، انعطاف‌پذیری و تنوع تبلیغات در پارس یونیت، همچنین آپشن‌های مختلف مدیریتی سبب می‌شود بازدیدکنندگان تجربه بهتری از تبلیغات اینترنتی بدست آورند. این امر به افزایش بازدید وب سایت یا وبلاگ شما کمک شایانی می‌کند.

مدیریت از طریق کنترل پنل

شما می‌توانید در پنل مدیریتی تبلیغات هوشمند پارس یونیت نحوه نمایش تبلیغات خود را کنترل کرده و شخصی سازی نمایید. این پنل به شکلی ساده و مفید در اختیار تبلیغ دهندگان قرار می‌گیرد.

تبلیغات موبایل

تبلیغات هوشمند پارس یونیت به صورت اختصاصی از دستگاه های موبایل پشتیبانی می‌کند. این تبلیغات به صورت بهینه و با طراحی ویژه در دستگاه های موبایل نمایش داده می‌شود. همچنین قابلیت مدیریت آن ها نیز فراهم گردیده است.

مشاهده گزارش وضعیت

گزارش‌های تبلیغات هوشمند پارس یونیت به مالکان وب سایت‌ها و وبلاگ‌ها کمک می‌کند استراتژی مناسبی در قبال آینده تبلیغات اینترنتی خود بر اساس اطلاعات گذشته تعیین نمایند.