توافقنامه پارس یونیت

کاربر عزیز، در آغاز از اینکه پارس یونیت را انتخاب کرده اید از شما متشکریم!

اینجانب متقاضی ثبت نام در وب سایت پارس یونیت، به منظور حفظ حقوق تولیدکنندگان و كاربران وب سایت، با آگاهی کامل موافقت خود را با شرایط ذیل در استفاده از خدمات اعلام میدارم:

شرایط عمومی پارس یونیت
- مطابق این توافقنامه رعایت موازین اخلاقی، ملی، ادیان الهی و همچنین قوانین بین المللی در رابطه با شبکه جهانی اینترنت و حفظ حریم خصوصی افراد حقیقی و حقوقی در کلیه صفحات پارس یونیت مورد تایید کاربران این وب سایت میباشد.
- عدم انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی، اشخاص حقیقی و حقوقی، مطالب غیر قانونی و غیر اخلاقی در کلیه بخشهای پارس یونیت ضروری است.
- برای نام کاربری و دیگر اطلاعات اعضا، ضروری است از کلمات و اطلاعات مناسب (منطبق بر ارزشهای ملی و اسلامی) استفاده شود.
- پارس یونیت توسط برخی کاربران با عنوان پلیس پارس یونیت محافظت می شود. انتقاد از این اعضا بلامانع است. اما هرگونه اختلال یا توهین به این افراد تخلف محسوب می شود.
- در صورت عدم ورود به وب سایت و فعالیت، پس از 1 سال کلیه پست ها، نظرات، عکس ها و وبلاگ های مربوط به کاربر حذف می شوند. همچنین در صورتی که عدم فعالیت 2 سال به طول انجامد نام کاربری و کلیه اطلاعات وابسته حذف خواهند شد.
- مدیران و تیم فنی پارس یونیت کلیه تلاش خود را برای حفظ اطلاعات کاربران انجام خواهند داد، اما توصیه میشود کاربران از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنند. مسؤلیت از دست رفتن اطلاعات در شرایط خاص برعهده پارس یونیت نمیباشد.
- پارس یونیت برای اطلاع رسانی به اعضای خود ایمیل ارسال خواهد کرد.
- جهت تبلیغ در پارس یونیت میتوانید به دو شکل عمل کنید :
  + در کادرهای تبلیغات، بر اساس تعرفه (در این حالت با دفتر مرکزی سایت تماس حاصل نمایید)
  + رایگان به کمک ساخت کاربر، گروه یا وبلاگ
- توجه کنید تبلیغات در پارس یونیت نباید خلاف قوانین کشوری بوده و یا مزاحمت برای دیگر کاربران ایجاد نماید. به عنوان مثال تبلیغ انواع فیلترشکن یا وی پی ان در پارس یونیت ممنوع میباشد. همچنین درج مکرر تبلیغ در صفحات عمومی تخلف محسوب میگردد.
- هرگونه تبلیغات وب سایت هایی که اقدام به عضوگیری کرده و یا خدماتی مشابه خدمات پارس یونیت (مانند شبکه اجتماعی، وبلاگ، چت و...) ارائه می کنند، به علت احتمال سوء استفاده این گونه سایت ها ممنوع می باشد. در صورت تبلیغ این وب سایت یا نرم افزارها در چت یا ایمیل پارس یونیت، کاربر تبلیغ کننده بلافاصله به لیست سیاه پارس یونیت منتقل می شود و کلیه دسترسی های وی قطع می گردد.
- مطالب ارسالی مغایر با قوانین پارس یونیت، توسط مدیران وب سایت حذف خواهد شد. در صورت تکرار تخلف، امکان بستن دائمی دسترسی و سپس حذف حساب کاربری وجود دارد.
- طبیعی است در صورت تخلف کاربر و بستن دسترسی آن کاربری، کلیه مبالغ پرداختی برای خرید خدمات یا کالاهای پارس یونیت باز پس داده نخواهد شد.

شرایط استفاده از شبکه اجتماعی
- اعضا باید از قراردادن اطلاعات حساس بر روی شبکه اجتماعی خودداری نمایند. مسئولیت هرگونه سوء استفاده از اطلاعات اعضا بر عهده پارس یونیت نمیباشد.
- در صورتی که در بخش تنظیمات حریم خود را خصوصی اعلام کنید، تنها اعضایی که در لیست دوستان شما باشند قادر خواهند بود اطلاعات ارسالی شما را مشاهده نمایند.
- در صورتی که در بخش تنظیمات حریم خود را عمومی اعلام کنید، کلیه اعضای پارس یونیت قادر خواهند بود اطلاعات ارسالی شما را مشاهده نمایند.
- شماره موبایل اعضا در هر صورت به عنوان حریم خصوصی در نظر گرفته شده و برای دیگر کاربران نمایش داده نمیشود.
- ضروری است ارسال کلیه مطالب و تصاویر منطبق بر ارزشهای ملی و اسلامی انجام شود و به خصوص از مطالب و تصاویر غیر اخلاقی یا خشونت آمیز استفاده نگردد.