جملات زیبا فلسفی

تا خم نشوید کسی نمی تواند سوارتان شود
1/4
سرخط خبرها
(11 ماه پیش) سطح دروازه بانی در فوتبال ایران بالا رفته/ میرزاپور: بیرانوند شایسته پیراهن تیم ملی است(11 ماه پیش) فلاحت زاده: کار سختی داریم اما .../ دربرابر استقلال دست و پا بسته نیستیم(11 ماه پیش) خبر خوش مدیرعامل استقلال قبل از دیدار با سایپا(11 ماه پیش) دیدار هاشمی با وزیر ورزش و جوانان عراق(11 ماه پیش) از دروغ‌ها و قصه‌هایی که گفتند ناراحتم/ نیکخواه‌بهرامی: دوست ندارند در ایران بازی کنم (11 ماه پیش) اردوی سوم تیم ملی کبدی برگزار می شود(11 ماه پیش) در ستایش سرخیو راموس، وارث "خوانیتو"/ آخرین ضربه را محکم تر بزن(11 ماه پیش) حداقل تغییر در ترکیب آبی پوشان؛/ ترکیب احتمالی استقلال برابر سایپا(11 ماه پیش) اوجاقی: هر سال سطح لیگ ووشو بالاتر می‌رود(11 ماه پیش) تعطیلی پنج روزه پرسپولیسی‌ها برای نوروز(11 ماه پیش) آیا کمیته انضباطی با مایلی‌کهن برخورد می‌کند؟ (11 ماه پیش) استقلال بدون مصدوم مقابل لوکوموتیو(11 ماه پیش) تیم ملی تنیس راهی تونس شد(11 ماه پیش) اعتراض سرخابی‌ها به ممنوعیت جذب بازیکن خارجی(11 ماه پیش) بازی ما و نفت جدال بهترین های لیگ است / علی‌عسگری: مشکلات داوری ما را قعرنشین کرد

نتایج زنده فوتبال
صدای بعد گل زدن فعال باشد

نام کاربری : comrade

شغل ازاد

قابلیت تشخیص شباهت روانشناسی
توسط این کاربر غیرفعال شده است
-
When the moon was full they came to the water.
some with pitchforks, some with rakes,
some with sieves and ladles,
and one with a silver cup.

And they fished til a traveler passed them and said,
"Fools,
to catch the moon you must let your women
spread their hair on the water --
even the wily moon will leap to that bobbing
net of shimmering threads,
gasp and flop till its silver scales
lie black and still at your feet.
-

Hurry up to the Great God for the measure of greatness. pary ..
Hurry up to the Great God for the measure of greatness. pary ..
-


-

امروز روز ایران است .. فرقی هم نداره . استقلا ل هم در قلبمان جای دارد .
امروز روز ایران است .. فرقی هم نداره . استقلا ل هم در قلبمان جای دارد .
-

جدال امروز .... از محبوبیت شما هیچی کاسته نمیشود . زیرا در قلبمان جای دارید .
جدال امروز .... از محبوبیت شما هیچی کاسته نمیشود . زیرا در قلبمان جای دارید .
-
سیاست هرچه پیش آید خوش آید تا کی؟
آقای تاج! پاسخ دهید چرا قطر توانست، ما نتوانستیم؟
فدراسیون فوتبال قطر درحالی موفق شد که رای بازی در دوحه را مقابل تیم‌های سعودی و اماراتی به دست آورد که از حق خود هیچ گاه چشم پوشی نکرد و بر خلاف مسئولان داخلی دست‌هایش را به علامت تسلیم بالا نبرده بود.
گروه ورزشی صراط: کشور قطر سال گذشته با عربستان سعودی دچار یک چالش منطقه‌ای شد. چالشی که در نهایت به سوگیری کشورهای عربی علیه قطر منجر شد و در راس این قضیه عربستان،‌ امارات متحده عربی و بحرین قرار داشتند.

بعد از این چالش منطقه‌ای، عربستان و امارات اعلام کردند که در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به دوحه سفر نخواهند کرد و خواهان برگزاری مصاف‌هایشان با تیم‌های قطری در کشور ثالث هستند. آن‌ها در ابتدای کار تا حدی هم موفق بودند ولی مقاومت شدید قطر نسبت به این درخواست باعث شد تا کار گره بخورد و در این میان عربستان و امارات برای بیشتر کردن فشار خود و تاثیرگذاری روی رای نهایی، تهدید به کناره‌گیری از لیگ قهرمانان آسیا کنند، با این حال قطری‌ها کماکان روی موضع خود ایستادند و از حق‌شان دفاع کردند. در نهایت شنبه رسما اعلام شد که تیم‌های سعودی و اماراتی باید به قطر سفر کنند.

این اتفاق در حالی رخ داد که فوتبال ایران مدت‌هاست نسبت به احقاق حقش مقابل زیاده‌خواهی‌های سعودی اقدامی نمی‌کند. زمانی که قطری‌ها نسبت به احقاق‌ حق‌شان تلاش می‌کردند، در ایران مسئولان فقط حرف می‌زدند و می‌گفتند تلاش‌مان را می‌کنیم. قطر نشان داد حق گرفتنی است. آن‌ها نه از تهدیدهای سعودی ترسیدند نه خودشان را دست کم گرفتند. قطری‌ها بر عکس مسئولان ایرانی کاملا بر این نکته واقف بودند که بهانه‌های سعودی و اماراتی ما به ازای واقعی ندارد. ظاهرا برخی از مسئولان ایرانی خودشان هم باورشان شده که هیچ راهی برای بازی کردن تیم‌های سعودی در ایران و یا بازی کردن تیم‌های ایرانی در آن کشور وجود ندارد...

مشاهده پست‌های بیشتر